Ilmoittaudu uuteen kauteen nyt - mahdollisuus voittaa ilmainen kausi!

24.7.2020

Ilmoittautuminen syksyn korikseen on nyt auki ja Sinulla on mahdollisuus saada koko vuoden harrastus ilmaiseksi. 

Koska seuramme kaipaa pelaajia vielä useaan juniorijoukkueeseen, olemme päättäneet arpoa kaikkien 30.8.2020 mennessä ilmoittautuneiden kesken yhden pelaajan kausimaksut kokonaisuudessaan (syksy 2020/kevät 2021). 

Jokainen ilmoittautunut saa yhden arpalipukkeen ilmoittautuessaan, mutta voit tienata lipukkeita lisää mikäli ilmoittautunut pelaaja ilmoittaa sinut innostajakseen ilmoittautumisen yhteydessä. Tällöin innoittaja ansaitsee kolme arvontalipuketta. Toisin sanottuna, mitä useamman uuden harrastajan saat innostettua ilmoittautumaan mukaan, sen paremmat ovat mahdollisuutesi voittoon. 

Toimi näin:
1. Ilmoittaudu mukaan sivustolla: https://www.punaportinblues.fi/aloita-koris/
2a. Täytä tietosi lomakkeelle
2b. mikäli sinut innostettiin mukaan toimintaan, kirjoita innostaneen pelaajan nimi kenttään.
3. Nauti koriksesta. 

Arvonnan säännöt:
- Seuran vanhat jäsenet eivät voi kilpailun nimissä innostaa toisiaan uudelle kaudelle vaan innostettavan tulee olla täysin uusi harrastaja.
- Arvonta suoritetaan 1.9.2020
- Arvonnan arvoa ei voi muuttaa rahaksi tai muuksi eduksi.
- Voitto sisältää vain kausimaksun, ei muita mahdollisia harrastuksen kuluja (esim. välineet)
- Voittajan nimi voidaan julkaista seuran sivustoilla.