Hallitus

HALLITUS

Puheenjohtaja Tristan Fay

fay.tristan@gmail.com

045 113 7983


Varapuheenjohta Ville Reponen

reponen.ville@gmail.com

040 834 7655


Kari Häti

kari.hati@moukari.fi

050 567 8214


Veera Reponen

reponenveera@gmail.com

040 080 8226


Petu Mattila

petu.mattila@luukku.com


Juha Haukka

juha.haukka@gmail.com

050 433 0134


Elina Huovilainen
045 639 44 11

elina0581@hotmail.com

_________________________________________________________________________



MUUT LUOTTAMUSTOIMET

Rahastonhoitaja Sami Vuorela

sami.vuorela@pp2.inet.fi

040 753 1729


Markkinointi- ja viestintäryhmän johtaja Marko Kari

posti@markokari.com

040 350 5591

_________________________________________________________________________